Connect with us

Sporti

Yllit të PSG-së nuk i lejohet hyrja në Britani për ndeshjen me Arsenalin

Mbrojtësit të djathtë të Paris Saint-Germain, Serge Aurier i ka ndodhur diçka shumë e keqe.

Published

on

Atij iu është ndalur hyrja në Britani dhe nuk do të mund të luajë në ndeshjen e nesërme përballë Arsenalit në Ligën e Kampionëve.

Kjo, pasi ai ka një proces gjyqësor të papërfunduar në Francë.

Nesër me fillim nga ora 20:45 në Emirates Stadium përballen Arsenali dhe PSG. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending