Connect with us

Sporti

Ylli suedez, Zlatan Ibrahimovic i ‘tmerrshëm’ kundër Italisë

Published

on

Ibra po frikëson Italinë para ndeshjes . Ylli suedez, Zlatan Ibrahimovic, pret një ndeshje ‘të tmerrshme’ kundër Italisë dhe mezi pret një takim me ta, pasi sipas tij Italia është shtëpia e tij e dytë.

Pjesa më e madhe e tifozëve kanë pritjet te ‘Ibracadabra’, si superylli i vetëm ndërkombëtar në 11-shen startuese të skandinaveve. Ibra frikëson Italinë para ndeshjes

Por, vetëm disa orë nga fillimi i ndeshjes, Ibra është liruar pak me deklaratat e tij të fundit, duke folur me mirësi për kundërshtarët e sotëm të tij, Italinë.

“Do të jetë një ndeshje e tmerrshme për të luajtur”, shkroi Ibrahimovic në profilin e tij në Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending