Connect with us

Sporti

Ylli shqiptar luan ‘rolin’ e zjarrëfikësit (FOTO)

Ylber Ramadani ka qenë protagonist i Partizanit, jo vetëm në fushën e lojës, por edhe në shkallët e stadiumit në atë situatë kaotike që ndodhi mes tifozëve dhe policisë, shkruan Newsport.al

Published

on

Në momentin që u ndërpre ndeshja, futbollistët e kuq u drejtuan drejt tifozëve, të cilët po konfrontoheshin me policinë. Mesfushori i të kuqve, Ylber Ramadani hyri mes turmës duke marrë një tifoz, i cili ishte goditur nga policia dhe e çoi te stafi mjekësor për trajtim të specializuar.

Nga fotot ekskluzive për Newsport.al shihet qartë mesfushori 20-vjeçar që ka kapur për krahu tifozin e kuq dhe janë drejtuar nga stafi mjekësor i Partizanit. /Periskopi.com

ramadani

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending