Connect with us

Sporti

Ylli i PSG-së refuzon Juventusin

Mbrojtësi i Paris Saint-Germain, Thiago Silva nuk dëshiron të largohet nga parisienët.

Published

on

Braziliani ka qenë shumë i përfolur për një kalim të mundshëm te Juventus, mirëpo duket se një gjë e tillë nuk bënë pjesë në planet e tij.

“Jam i lumtur këtu. Dua të qëndroj dhe të zgjasë kontratën time”, deklaroi Silva.

“Ne duhet të flasim me presidentin rreth kësaj çështje për të kuptuar se çfarë do të bëjmë në të ardhmen”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending