Connect with us

Sporti

Ylli i Napolit e do kalimin te gjigandi anglez

Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne është i hapur për t’u bashkuar me Liverpoolin.

Published

on

Rai Sport raporton se agjenti i lojtarit në fjalë është i gatshëm të nisë bisedimet me drejtuesit e klubit nga Anfield Road.

Italiani u pa me lot në sy të mërkurën, pasi u tall nga tifozët e skuadrës së tij pas humbjes së penaltisë në ndeshjen ndaj Besiktas në ndeshjen e zhvilluar në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, vetë Liverpool ka shfaqur interesim për 25-vjeçarin, dhe kalimi i tij në janar në Anfield ka shumë gjasa të ndodhë. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending