Connect with us

Sporti

Ylli i Milanit ka refuzuar Real Madridin

Mesfushori spanjoll i Milanit, Suso, ka treguar se ka refuzuar Real Madridin për Liverpoolin.

Published

on

Suso në vitin 2012 ishte transferuar në Anfield Road me bujë të madhe nga Brendan Rodgers, trajner i atëhershëm i Liverpoolit.

“Në praktik kishim bërë një marrëveshje me Real Madridin, por pastaj më kontaktoi Liverpoolit dhe unë dëshiroja të luaja në Ligën Premier”, ka thënë Suso për Mundo Deportivo.

SUSO

Suso, Ac Milan

 

“Në Itali jam përmirësuar shumë në aspektin taktik. Mendoj se në këtë aspekt Serie A është liga më e mirë. Këtë vit MIlani është më i mirë, Montella i është përkushtuar shumë të rinjve”, ka shtuar spanjolli.

Suso në këtë sezon me ardhjen e Montellas në krye të rosonerëve është shëndrruar një nga pikat kyçe të skuadrës. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending