Connect with us

Sporti

Ylli i Manchester United jashtë për dy muaj

Mbrojtësi, Eric Bailly, ka lënduar gjurin në humbjen e thellë ndaj Chelseat.

Published

on

22-vjeçari që nga transferimi i tij në gjigadin anglez ka startuar në çdo ndeshje të Premier Ligës, dhe pritet të jetë jashtë fushave të gjelbërta për 2 muaj.

Jose Mourinho e cilësoi si të pa fat mbrojtësin e Bregut të Fildishtë, duke thënë se do të jetë një mungesë e madhe për ‘djajtë e kuqë’. /Periskopi.com

bailly

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending