Connect with us

Sporti

Ylli i Manchester United darkon me vëllezërit e tij (Foto)

Mesfushori i Manchester United, francezi Paul Pogba ka vendosur të dalë për të ngrënë darkë me vëllezërit e tij, pas fitores 3-0 së skuadrës nga Old Trafford kundër klubit francez St Etienne.

Published

on

Ai për kundërshtar në ndeshjen në kuadër të Europa Ligës kishte vëllaun e tij të madh, Florentin Pogba, i cili lëshoi ndeshjen më herët për shkak të një lëndimi.

Paul me familjen e tij vendosën të darkonin në restaurantin e njohur të qytetit të Manqesterit, Wings.

Ndeshja e kthimit mes dy skuadrave zhvillohet pas një jave, në Francë. /Periskopi.com

Paul and Florentin met with brother Mathias and their mother after the final whistle had blown

Paul Pogba me vëllezërit dhe nënën e tij

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending