Connect with us

Sporti

Ylli i Kosovës në formacionin e javës në Holandë (Foto)

Arbër Zeneli po shkëlqen te skuadra e Heerenven.

Published

on

Reprezentuesi i Përfaqësueses së Kosovës zhvilloi edhe një paraqitje të jashtëzakonshme në sfidën e djeshme ndaj Feynoord.

Zeneli bëri një asistim dhe shënoi një gol të mbrekullueshëm nga distanca, në sfidën e cila u mbyll me rezultat 2:2.

Ndërsa, mediumi holandez ‘De Telegraaf’ nuk ka ngurruar ta përfshijë atë në formacionin më të mirë të javës në Holandë.

zeneli/Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending