Connect with us

Sporti

Ylli kolumbian drejt gjigandit italian?

Napoli e dëshiron sulmuesin kolumbian të Guangzhou Evergrande, Jackson Martinez.

Published

on

Skuadra e drejtuar nga Sarri,po mendon të afrojë ish sulmuesin e Portos e Atletiko Madridit, për zëvendësues të Milik.

Polaku Milik u lëndua gjatë ndeshjes me kombëtaren polake dhe do t’i mungojë skuadrës italiane 6 muaj.

30-vjeçari në karrierën e tij ka zhvilluar 379 paraqitje duke shënuar 189 gola. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending