Connect with us

Sporti

Ylli i Interit paralajmëron largimin

Mesfushori i Interit, Geoffrey Kondogbia ka paralajmëruar drejtuesit e klubit për një largim të mundshëm.

Published

on

Francezi nuk po arrinë të sigurojë një vend në formacionin bazë te zikaltërit dhe kjo pritet ta shtyejë atë drejt largimit.

“Si një lojtar që dëshiron të luajë, është e natyrshme që në rast se situata nuk ndryshon, ne duhet të vlerësojmë gjërat dhe të bëjmë një zgjidhje”, deklaroi Kondogbia.

Është pritur shumë që 23-vjeçari të jetë motori i lojës së Interit, mirëpo trajnerët nuk kanë arritur të nxjerrin më të mirën nga ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending