Connect with us

Sporti

Ylli i Leeds United rezulton me koronavirus

Published

on

Sulmuesi i Kombëtares spanjolle dhe i Leeds United, Rodrigo Moreno ka rezultuar poztiv për koronavirus, transmeton Periskopi.

Spanjolli luajti për Leeds në humbjen e së hënës mbrëma kundër Leicester City në Premier League, por do të mungojë ndeshjen e ardhshme kundër Crystal Palace.

Ai konfirmoi se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 me anë të një postimi në Instagram.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending