Connect with us

Lajme

Ylli dhe Tuna vazhdojnë ta shpërndajnë dashurinë përmes fotove  (Foto)

Published

on

Pas një pauze mediatike, Yll Limani dhe Tuna Sejdiu janë rikthyer sërish në vëmendjen mediatike.

Sonte kur projekti i ri i këngëtares me Vig Poppan është publikuar, duket se dyshja kanë vendosur të festojnë suksesin, dhe rrjedhimisht të postojnë foto me njëri-tjetrin.

Tuna dhe Ylli janë shfaqur në Snapchat e Instagram me mall ku mes tjerash nuk kanë kursyer komplimentet.

Këngëtarja, mikun e saj të vogël e ka cilësuar zemër teksa dashuri ka shpalosur edhe vetë Ylli.

Kujtojmë se nga dyshja përgjatë muajve në vijim pritet publikimi i parë i projektit të përbashkët, tejet premtues. /Prive

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending