Connect with us

Sporti

Ylli i Chelseat bëhet baba

Published

on

Ylli spanjoll i Chelseat, Cesc Fabregas ka postuar një foto në rrjetin e tij social Instagram, duke treguar se është bërë përsëri baba.

Bashkëshorjta e tij, Daniella, i ka dhuruar një djalë, që e kanë emëruar Leonardo.

Cesc Fabregas was heartened by the resilience shown by Chelsea in coming back from a loss

 

Ai e ka përcjellur foton me një mbishkrim.

“Të martën mbrëma e mirëpritum djalin tonë të mrekullueshëm në këtë botë, Lenonardo Fabregas Semaan.

Një falendërim të veçantë për ty @daniellasemaan dashuria ime, për të gjithat që më ke dhuruar dhe që je gruaja më e guximshme në botë, transmeton Periskopi.

Cesc Fabregas posted this photo following the birth of his son Leonardo Fabregas Semaan

 

Lenardo është fëmija i tretë në familjen Fabregas sepse ylli spanjoll ka edhe dy vajza, Lia dhe Capri.

Bashkëshortja e Fabregas, ka edhe dy fëmijë të tjerë në martesën e saj të kaluar me biznismenin milioner Elie Taktouk. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending