Connect with us

Sporti

Ylli i Arsenalit në Barcelonë

Mesfushori i Arsenalit, Santi Cazorla është parë sot në qytetin e Barcelonës nga gazetarët spanjoll.

Published

on

Ish anëtari i Villareal dhe Malagas, është lënduar dhe ka udhëtuar në Barcelonë për t’u takuar me specialist të gjurit.

Spanjolli është një nga lojtarë kyç të Arsenalit por ende nuk ka rinovuar kontratën me londinezët dhe është duke u kërkuar me ngulm nga Atletiko Madrid. /Periskopi.com/

santi-cazorla-celebrates-scoring-a-goal

Santi Cazorla, Arsenal

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending