Connect with us

Sporti

Ylli i Ajaxit pëson lëndime serioze në tru

Published

on

Gjiganti holandez Ajax ka bërë të ditur se mesfushori Abedlhak Nouri ka pësuar “dëmtime serioze dhe permanente të trurit”, pas përplasjes përtokë gjatë një ndeshjes miqësore para pesë ditësh.

Nouri pësoi sulm në zemër gjatë ndeshjes së Ajaxit kundër Ëerder Bremenit të shtunën.

Image result for Abdelhak Nouri

 

Testet e para mjekësore nuk kanë gjetur asnjë anomali në tru, derisa zemra po i funksiononte normalisht.

Image result for Abdelhak Nouri

 

Por sot Ajaxi ka konfirmuar se Nouri ka dalë nga koma, por është bërë e ditur se ai ka pësuar dëme të mëdha në tru. /Periskopi/

Image result for Abdelhak Nouri

Image result for Abdelhak Nouri

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending