Connect with us

Sporti

Yll i Real Madrid jashtë për 3 muaj

Real Madrid nuk po ka fat më lëndime këtë sezon, tashmë edhe gjermani Toni Kross është shtuar listës së lojtarëve të lënduar.

Published

on

Real Madridit është në krizë të lëndimeve, sidomos në repartin e mesfushës, pasi është goditur edhe me lëndimin e Toni Kroos i cili pritet të mungojë 3 muaj

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, nuk mund të llogarit as në shërbimet e Casemiros, Benzemas dhe Pepes.

Me Sergio Ramosin që gjithashtu po përballet me një sfidë të madhe për tu rikthyer në gjendjen më të mirë fizike për ndeshjen kundër Atletico Madridit. /Periskopi.com

kroos2

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending