Connect with us

Sporti

Ylber Ramadani kalon tek Velje BK

Published

on

Mesfushori Ylber Ramadani nuk do të jetë më pjesë e Partizanit pasi ai ka nënshkruar një kontratë dyvjeçare me skuadrën daneze, Velje Boldklub.

Kjo gjë u bë e ditur nëpërmjet një njoftimi nga faqja zyrtare e Partizanit.

Klubi konkretizon marrëveshjen e transferimit të Ylber Ramadanit te danezët e Velje BK. Ylber Ramadani, tashmë është zyrtarisht pjesë e danezëve të Velje BK, klub me të cilin ka nënshkruar edhe një kontratë 2 vjeçare me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon. Mesfushori i cili sezonin e fundit dhuroj një paraqitje shumë pozitive me të kuqtë, falë marrëveshjes së arritur dhe firmosur mes dy klubeve do të vijojë aventurën e tij në kampionatin nordik. Gjithçka është mbyllur pozitivisht sipas të gjitha kushteve të firmosura në kontratë mes 2 klubeve.
Klubi falënderon Ylber Ramadanin për kontributin e dhënë me fanellën e kuqe dhe i uron suksese të mëtejshme në karrierë.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending