Connect with us

Sporti

Yjet e futbollit me frizurën e Trump (Foto)

“Goal.com” ka publikuar një galeri interesante duke i paraqitur yjet e futbollit me frizurë si presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Published

on

A i keni paramenduar ndonjëherë Lionel Messin e Cristiano Ronaldon me një frizurë krejt ndryshe nga ajo e zakonshmja?

“Goal.com” ka publikuar një galeri interesante duke i paraqitur yjet e futbollit me frizurë si presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, përcjell “Lajmi.net”.

Shikojini fotografitë dhe përcaktohuni se cilit i shkojnë më shumë.

frizurafrizura-jpg-1frizura2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending