Connect with us

Lajme

Xhirim dramatik nga Turqia: Polici ia shpëton jetën ushtarit (Video)

Published

on

Një qytetar i mllefosur, që i është përgjigjur ftesës së presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, për të dalë në rrugë dhe të mbroj rendin demokratik, e ka futur një predhë me tym në tankun ushtarak dhe tenton ta shtyjë me këmbë ushtarin i cili po përpiqej të dal nga taku i mbushur me tym.

Më pas, në mjegullën me tym të krijuar nga lotsjellësi, paraqitet ushtari i cili u lutet dy qytetarëve për ndihmë dhe mëshirë, transmeton lajmi.net.

Mirëpo, në një moment, lutjes për ndihmë i përgjigjet një policë me gaz –maskë, i cili pas përpjekjes së tretë arrin ta nxjerr ushtarin e dezorientuar nga tanku, dhe kështu t’ia shpëtojë jetën.

https://www.youtube.com/watch?v=9RLunDhIBDI

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending