Xherdan Shaqiri rikthehet në stërvitje

Periskopi.com Sporti

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri është rikthyer në stërvitje, transmeton Periskopi.

Shaqiri është parë gjatë ditës së sotme në stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës.

Përveç Shaqirit, në stërvitje u paraqitën edhe Alcantara dhe Milner.

Shihni postimin e klubit më poshtë.

Shpërndaje në: