Connect with us

Sporti

Xherdan Shaqiri dhe Amir Abrashi, edhe në ushtrime bashkë

Published

on

Ndonëse kundërshtarë në fushë, jashtë saj janë shokë të mirë. Shqiptari që luan për Zvicrën Xherdan Shaqiri dhe mesfushori kuqezi, Amir Abrashi, janë të pandashëm.

Ata janë parë bashkë me shokë në bregdetin shqiptar. Përveç kësaj, ata edhe po stërviten bashkë.

Në një video në instagram, shaqiri dhe abrashi, shihen në të njëjtën palestër.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending