Connect with us

Lajme

Xhemati i një xhamie në Arizona sulmohen nga bletët, mbi 20 të lënduar

Published

on

Bletët vrasëse vërshuan gjatë të premtes në një xhami në Phoenix, Arizona, duke thumbuar mbi 20 njerëz dhe duke ndikuar në mbylljen e të gjithë rrugës.

Rreth 20,000 bletët sulmuan xhaminë e Komunitetit Mysliman, duke bërë që ata që po bënin lutjet e së premtes të ikin, transmeton Telegrafi.

Menjëherë pas kësaj, siç raportojnë mediat e huaja, aty kanë ardhur ekipet e zjarrfikësve të cilët e rrethuan ndërtesën dhe e mbuluan me një shkumë të veçantë për të mposhtur bletët.
Gjithashtu edhe banorët lokalë u udhëzuan që të qëndrojnë në ambiente të mbyllura. /Telegrafi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending