Connect with us

Lajme

Xhemajlaj – Veselit: Sa po të kushton blerja e kandidatëve në Drenas

Pas njoftimeve të dy kandidatëve të pavarur për kryetar të Komunës së Drenasit, Naim Bazajt edhe Rrahim Elshanit, se tërhiqen nga gara dhe i bashkohen PDK-së dhe kandidatit Ramiz Lladrovci, ka reaguar kandidati i NISMA-s, Isa Xhemajli, i cili ka thënë se kandidatët mund të blihen, pro jo voto e qytetarit.

Published

on

Xhemajli në një video të postuar në faqen e tij zyrtare në Facebook, u thotë qytetarëve të Drenasit se dje dhe sot ndodhi një shit-blerje e kandidatëve, të cilët u tërhoqën nga gara për kryetar të Komunës, transmeton kp.

“Këto shit-blerje i bëri Kadri Veseli dhe grupi i tij. Kadri Veseli e ka obligim ndaj qytetarëve të Drenasit, t’u tregojë qytetarëve të Drenasit se sa i kushtojë blerja e kandidatëve. Unë i them atij, se ai mund t’i blejë dy, tre, ndoshta edhe pesë njerëz në Drenas, por nuk mund t’i blejë të gjithë qytetarët e Drenasit”, tha Xhemajli.

Ai shtoi e Veseli nuk mund të blejë e të shesë çfarë të dojë në Drenas, sikur të ishte i tij, sepse qytetarët e Drenasit e dinë tanimë se kush janë këta njerëz.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending