Connect with us

Lajme

Xhaxhai i Sali Berishës krah për krah me Enver Hoxhën (Foto)

Published

on

Që prej rënies së komunizmit, karta që përdor më shumë në politikë Sali Berisha, është ajo e antikomunistit të tërbuar.

Kërtë që e ka luajtur edhe pasiu iu publikuan fotot kur pushonte me fëmijët e Enverit ne Pogradec.

Por deputeti Pjerin Ndreu ka botuar një tjetër foto sot, ku shihet xhaxhai i Saliut krah Enver Hoxhës.

Ky qe shihni ne foto me rreth ne te majte te fotos eshte Zeqir Halili, xhaxhai i Sali Berishes !

>Lidhja me Enver Hoxhen dhe Partine e Punes nuk eshte rastesore, por genetike qe i ka rrenjet te paraardhesit e Saliut tone.

Ja nje fakt tjeter i;antikomunistit” tone famemadh”, shkruan deputeti socialist.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending