Connect with us

Lajme

Xhavit Haliti dhe Blerim Latifi rehatojnë familjarët në Kuvendin e Kosovës

Published

on

 

Vala e punësimeve familjare të deputetëve në Kuvend siç duket nuk ka të ndalur. Derisa dikush rahaton motrën, ka të tjerë që kujdesën edhe për punësim të mbesave e kunatave.

Në njoftimin për hapjen e konkusit për punësim në këtë Institucion, që posedon Gazeta Fjala, shohim se Blerta Zekaj, kunata e nënkryetarit Xhavit Haliti, është përzgjedhur si zyrtare ligjore për mbështetje të Kuvendit dhe seancës plenare.

 Menjëherë pas kunatës së Halitit, pozitën si zyrtare për marëdhënie dy palëshe e ka fituar Bukurije Rukolli, mbesa e Blerim Latifit i është këshilltar për media i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, shkruan Gazeta Fjala.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending