Connect with us

Sporti

Formacionet zyrtare: Ludogorets-Arsenal

Skuadra bullgare, Ludogorets është nikoqire e skuadrës londineze Arsenal në ndeshjen e grupit A.

Published

on

Arsenal është favoritë edhe në këtë ndeshje pas fitores në ndeshjen e kaluar ndërmjet tyre. ‘Topqinjtë’ në këtë takim nuk do t’i kenë shërbimet e disa lojtarëve kyç për shkak të lëndimeve. Bellerin dhe Walcott janë mungesat kryesore të Arsene Wenger.

Këto janë formacionet zyrtare:

Ludogorets: Borjan; Minev, Palomino, Moti, Natanael; Abel, Dyakov; Cafú, Marcelinho, Wanderson; Keseru.

Arsenal:

ars

/Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending