Connect with us

Sporti

Xhaka pritet të startojë ndaj Hull Cityt, Giroud mungon

Published

on

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka pritet të startojë në ndeshjen e sotme që skuadra e tij e zhvillon ndaj Hull City në ora 16:00.

23-vjeçari me prejardhje nga Kosova ishte lënë në bankën rezervë në sfidën e mesjavës në Ligën e Kampionëve kundër Paris Saint-Germain dhe në ndeshjen e javës së kaluar kundër Southampton në Premier Ligë.

Por, në ndeshjen e sotme pritet që trajneri Arsene Wenger të pushojë njërin nga mesfushorët, Francis Coquelin ose Santi Cazorla, për t’i dhënë hapësirë në formacionin bazë Xhakës.

Në anën tjetër, sulmuesi i ‘topçinjve’ Olivier Giroud pritet të mungojë në këtë sfidë, për shkak të një dëmtimi të vogël që ka pësuar në ndeshjen ndaj Paris Saint-Germain. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending