Connect with us

Sporti

Xhaka flet para derbit me Tottenham

Granit Xhaka ka folur para derbit me rivalët e qytetit, Tottenham.

Published

on

Futbollisti i Arsenalit do të përjetojë derbin e parë kundër Tottenham këtë të diele, ai ka deklaruar se dëshirojnë fitoren me çdo kusht dhe duhet të vazhdojnë formën e mirë në të cilen janë duke kaluar.

”Ta mbanim këtë formë lartë ishte vitale para të dielës dhe natyrisht se ne duam ta mposhtim Tottenhamin”, tha Xhaka.

Arsenal pas 10 javësh në Premier Ligë është në pozitën e dytë me 23 pikë po aq sa ka edhe lideri Manchester City. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending