Xeni vjen me këngë kushtuar Elbasanit

Periskopi.com Showbiz

Ndonëse ka dekada që është pjesë e skenës muzikore, Shkëlzen Jetishi i njohur si Xani vazhdon të jetë aktiv me projekte e koncerte muzikore.

I njohur për hitet që ia fali këngës popullore e qytetare, ai sot do t’vjen edhe me një këngë të re për adhuruesit e muzikës së tij.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes llogarisë së tij Instagram.

Kënga mbanë titullin “Elbansan i bukur” dhe do të lansohet sot në orën 19:00 në kanalin Youtube.

Shpërndaje në: