“Xavin do ta shohim shumë shpejt si President të Barcelonës”

Periskopi.com Sporti

Ish kapiteni i Atletico Madridit, Gabi ka thënë se është shumë e afërt dita kur do ta shohim Xavin si president të Barcelonës, kjo duke u mbështetur në ato që ka dëgjuar nga kandidatët e tjerë për president të klubit, përcjell Periskopi.

“Ai është gati për Barcelonën dhe jam i sigurt se do ta shohim edhe atë së shpejti.”

“Unë nuk di asgjë për këtë, por të gjithë kandidatët për president flasin për të.

Vlenë të theksohet se, Gabi ka luajtur për legjendën e Barcës Xavi. /Periskopi

Shpërndaje në: