Connect with us

Sporti

Wilshere do të bëhet trajner i Arsenalit

Published

on

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger beson se Jack Wilshere do të marrë në të ardhmen drejtimin e skuadrës nga Emirates Stadium.

Edhe pse mesfushori në fjalë u huazua javë më parë te Bournemouth për një sezon, trajneri francez kishte deklaruar ditë më parë se e sheh atë duke e mbyllur karrierën te 13 herë kampioni i Premier Ligës.

“Sigurisht, një ditë ai do të ulet në ulësen time të menaxherit”, deklaroi Wenger.

“Ai ka një tru të vërtetë të futbollit dhe e kupton futbollin. Ai e kalon jetën e tij në futboll, është njeri i futbollit”, shtoi francezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending