Connect with us

Sporti

Wenger nuk e ka ndërmend të largohet

Published

on

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka pranuar se ditët e fundit nuk kanë qenë fort të mira për ekipin e tij pas humbjes nga Crystal Palace.

Londinezët pësuan disfatë 3 me 0 nga “Shqiponjat” – humbja e tyre e tretë në pesë ndeshjet e fundit në Premier Ligë.

Rezultati ia ka vështirësuar punët Arsenalit në garën për top-katërshe, pasi tani janë në pozitën e gjashtë me shtatë pikë larg pozitës së katërt.

Kur është pyetur se si kanë qenë ditët e fundit për të, Wenger është përgjigjur: Siç e dini, jo fort të kënaqshme. Momentet e këqija janë pjesë e punës sonë. Duhet të përqendroheni për t’u përgatitur dhe t’i përgjigjeni atyre”.

“Ne u mposhtëm. Duhet të përballeni me realitetin dhe të përgjigjeni. Ju mund të fitoni, humbni apo barazoni, por ne duam që të luajmë mirë dhe me besim”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending