Connect with us

Sporti

Wenger: Kjo është mungesa e madhe e PSG

Published

on

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger beson se largimi i Zlatan Ibrahimovic nga Paris Saint-Germain është një humbje e madhe për kampionin e Francës.

Suedezi u largua në verë si lojtar i lirë nga parisienët, për të nënshkruar me Manchester United.

“Ata do të vazhdojnë të jenë skuadra dominuese në Francë, por ata humbën më shumë se një lojtar, Ibrahimovic”, deklaroi francezi.

“Ai ishte lideri, kapiteni dhe bartësi karizmatik i ambicieve të klubit. Është dëm kur ju humbni një lojtar të tillë”.

Sot Arsenali përballet me Paris Saint-Germain si mysafir në ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending