Connect with us

Sporti

Wenger ka një ‘selam’ për tifozët e Arsenalit

Arsene Wenger ka folur përsëri rreth të ardhmes së tij.

Published

on

Trajneri francez ka qenë objekt i thashethemeve të fundit për një largim të tij të mundshëm nga klubi londinez.

Megjithatë, ende nuk ka asgjë zyrtare dhe vet Wenger është në pritje të vendimit nga drejtuesit e klubit.

Wenger ka deklaruar se ka një objektiv dhe ai është të bëj të lumtur tifozët e Arsenalit.

“Klubi do të bëjë të ditur vendimin. Unë nuk e di nëse ai do të jetë deri në fund të sezonit”, ka deklaruar fillimisht Wenger.

“Objektivi im është që të mbajë të gjithë tifozët e lumtur”, përcjell Telegrafi.

“Kjo është ajo që unë gjithmonë përpiqem ta bëjë”, përfundoi trajneri francez.

Ndryshe, kohëve të fundit shumë tifozë të Topçinjve janë kthyer kundër francezit, duke kërkuar largimin e tij nga klubi.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending