Connect with us

Sporti

Wenger i kënaqur me golat e Perez

Published

on

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është shprehur i kënaqur me transferin e ri, Lucas Perez, i cili mbrëmë shënoi dy gola në sfidën ndaj Nottingham Forest në kuadër të Kupës EFL.

Londinezët triumfuan si mysafir me rezultat 0:4, duke avancuar tutje në raundin 1/8.

“Te goli i dytë tregoi cilësi teknike dhe dëshirë për të shënuar. Ai poashtu tregoi vendosmëri dhe shpirt luftarak”, tha trajneri francez.

“Më pëlqeu edhe goli i dytë dhe jam shumë i kënaqur për këtë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending