Connect with us

Sporti

Wenger e krahason Xhakën me legjendën e njohur

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger e ka marrë si shembull formën jo shumë të mirë të Thierry Henry, pas transferimit te londinezët më 1999.

Published

on

Këtë e bëri si reagim ndaj zërave kritik ndaj mesfushorit Granit Xhaka, i cili është kritikuar shumë për formë jo të mirë javëve të fundit.

Por, Wenger i jep motiv shtesë yllit nga Kosova që të punojë dhe të përmirësohet.

“Unë jam i bindur që Xhaka do të përmirësohet. Nëse e mbani në mend Henryn, ai në fillim nuk luante deri në muajin nëntor. Tani jemi në nëntor”, deklaroi Ëenger. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending