Connect with us

Sporti

Wenger: Do ta sulmojmë PSG

Published

on

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka paralajmëruar se skuadra e tij do të aplikojë lojë sulmuese në sfidën e sotme ndaj Paris Saint-Germain në kuadër të Ligës së kampionëve.

Dy skuadrat e njohura evropiane takohen sonte me fillim nga ora 20:45 për të zhvilluar ndeshjen kryesore të mbrëmjes në garën më prestigjioze evropiane të futbollit.

“Parisi është vendi im. Ndeshja kundër Paris Saint-Germain është një test i mirë për ne, pasi ky është një klub që është mbi të tjerët në Francë”, deklaroi Wenger.

“Ne do të luajmë lojën tonë dhe të do të kërkojmë të sulmojmë. PSG janë të fortë në mesfushë, por ne do të përpiqemi t’i ndalim ata”, përfundoi francezi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending