Connect with us

Sporti

Watford mund të dënohet me pikë nga EFL

Sipas mediave nga Ishulli, ekipi anglez mund t’i ndodhë kjo pasi që ka manipuluar me dokumentet e financave të klubit.

Published

on

The Telegraph raporton se ‘Hornets’ kishin dërguar një letër të falsifikuar bankare, gjatë kohës kur klubi ishte duke kaluar në duart e pronarit të ri italian, Gino Pozzo dhe tani klubi është nën hetime nga EFL.

Thuhet se kjo ishte bërë për të dëshmuar se italiani kishte fonde të mjaftueshme për të marr pronësinë e klubit.

Tani klubi nga Premier League është duke u hetuar nga EFL dhe mund të përballet me dënim serioz – poashtu edhe me reduktim të pikëve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending