Connect with us

Lajme

Washington Post raporton për arrestimet e fundit në Kosovë

Prestigjiozja amerikane ‘’The Washington Post’’ i ka dedikuar një artikull operacionit të fundit policor në Kosovë.

Published

on

Saktësisht thuhet se ‘’Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë ditës së hënë, ka arrestuar 11 persona për keqtrajtim apo braktisje të fëmijës si dhe ka identifikuar 36 fëmijë lëmoshëkërkues’’, njofton Klan Kosova.

Ky plan operativ është zbatuar në gjithë territorin e Kosovës, thuhet në artikullin e publikuar.

Në ‘’The Washington Post’’ thuhet poashtu se fëmijët e identifikuar janë kryesisht nga Republika e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë, ku prej tyre 23 janë shtetas kosovarë dhe 13 shtetas shqiptarë, njofton Klan Kosova.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending