Connect with us

Sporti

Walker rinovon kontratën

Published

on

Mbrojtësi i djathtë i Tottenham Hotspur, Kyle Walker ka rinovuar kontratën me klubin e tij deri në vitin 2021.

Anglezi po kalon nëpër një formë të lartë edhe në këtë sezon dhe kjo ka bindur drejtuesit e klubit londinez t’i ofrojnë atij marrëveshje të re. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending