Connect with us

Sporti

Vushtrria-Flamurtari: Mbyllet pjesa e parë, ky është rezultati

Published

on

Ka përfunduar pjesa e parë nga ndeshja mes Vushtrrisë dhe Flamurtarit, në kuadër të javës së 28-të në Superligën e Kosovës.

Plot katër gola u realizuan në këtë 45 minutësh, teksa skuadrat futen në pushimin mes dy pjesëve me rezultatin 2-2, shkruan Periskopi.

Fillimisht, Zeqiri kaloi Flamurtarin në epërsi në minutën e shtatë, por Fazliu barazoi rezultatin vetëm katër minuta më vonë me një kundërsulm të shpejtë.

Mirëpo, Squllaku riktheu në epërsi kryeqytetasit në minutën e 36-të, por Sie barazoi përsëri në minutën e 41-të pas një gabimi të portierit të Flamurtarit, Nika. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending