Connect with us

Lajme

Vulin mohon të jetë një dijeni për emërimin e Jabllanoviçit në krye të Listës Serbe

Ministri i punës, Aleksandër Vulin është shprehur se nuk ka asnjë informacion që ish-ministri i Qeverisë së Kosovës, Aleksandër Jabllanoviç të jetë përsëri në krye të Listës Serbe.

Published

on

Vulin ka shtuar se deputetët e Lëvizjes Socialiste janë gjithmonë të mbështetur nga Qeveria e Serbisë.

I pyetur nëse Aleksandër Jabllanoviç është në krye të Listës Serbe ai tha se nuk ka informacion për këtë lajm, por si do të jetë do e mbështesë fuqishëm.

Drejtori i zyrës për regjistrimin e subjekteve politike në Komisionin Qendror Zgjedhor në Kosovë, Miradi Mavric ka konfirmuar për agjencinë e lajmeve Beta se sot i janë transferuar përgjegjësit e Slavko Simic kryetarit të më hershëm Aleksandër Jabllanovic.

Kujtojmë këtu se Jabllanovic ka qenë Ministër për Kthim dhe Komunitete në qeverinë e Kosovës.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending