Connect with us

Lajme

Vulin – Lunaçekut: Krimet e luftës nuk vjetrohen

Ministri për Punë, punësim dhe çështje sociale dhe qëndrimi, Aleksandar Vulin, deklaroi të premten me rastin e thirrjes së nënkryetares së Parlamentit Evropian Ulrike Lunaçek se Beogradi duhet të tërheqë aktakuzën e vjetruar kundër Ramush Haradinajt, se ajo duhet ta di se krimet e luftës asnjëherë nuk vjetrohen.

Published

on

“A do të thoshte zonja Lunaçek në vendin e saj se nuk duhet ndjekur nazistët, pasi kanë kryer krime para 80 vjetësh? Haradinaj është në liri, sepse të gjithë dëshmitarët në rastin e tij janë vrarë dhe nuk duhet të mbetet në liri, pasi që do të vriten edhe dëshmitarët e mbetur, ndërsa faktet materiale janë shkatërruar”, ka thënë Vulin për agjencinë e lajmeve serbe Tanjug

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending