Connect with us

Lajme

Vuçiq thotë se ende nuk dihet nëse dikush deshi ta vrasë

Kryeministri serb Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se nuk di asgjë për municionin e gjetur pranë shtëpisë së familjes së tij në Jajinci.

Published

on

Vuçiq në një konferencë për media ka thënë se po pret për rezultatet e Policisë për të kuptuar se cilat janë motivet, shkruan tanjug, transmeton lajmi.net

Ai po beson se kjo ka qenë vetëm një koincidencë dhe se nuk ka të bëj asgjë me të.

“Jam ende në mjegull dhe po pres rezultatet e hetimeve”, ka deklaruar Vuçiq.

“Nuk ka ndonjë evidencë se dikush tentoi të më vrasë”.

Aleksandar Vuçiq së bashku me familjen e tij është zhvendosur mbrëmë në një vend të sigurt, pasi në afërsi të shtëpisë së babit të tij, në lagjen Jajinci janë gjetur kuti me municion

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending