Connect with us

Lajme

Vuçiq nis vizitën e tij në SHBA

Published

on

Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq, po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, vizitë kjo e para e tij si kreu i shtetit serb.

Sipas raportimeve të mediave serbe, ekspertët vizitën e tij në SHBA, janë duke e konsideruar si një nga më të vështirat për Vuçiqin, transmeton Klan Kosova.

Raportohet se në rend të parë Vuçiq do të takohet me zëvendëspresidentin amerikan Mike Pence, ku mësohet se temë diskutimi e këtij takimi do të jetë Kosova e po ashtu çështja e marrdhënieve ruso-serbe si dhe ndikimi i Rusisë në rajon.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending