Connect with us

Lajme

Vuçiq në veri – kritikoi Kosovën, tha Trepça është e Serbisë. Asnjë reagim

Published

on

Kryeministri serb, Aleksandër Vucic ka qëndruar sot në Kosovë.

Ai ka dhënë disa deklarata nga veriu i Kosovës por për asnjë nuk pati ndonjë reagim nga Qeveria e Kosovës.

Vucic tha nga veriu se ‘Trepca dhe Gazivoda janë të Serbisë’.

Madje është tallur sërish me Isa Mustafën duke thënë se ‘nuk ka investuar në veri’.

Nuk dihet se pse iu lejua kjo fushatë elektorale Vucicit në Kosovë, kur dihet se zyrtarë të Qeverisë së Kosovës, përkatësisht ministrja Edita Tahiri, në vazhdimësi ka thënë se nuk do të mbahen zgjedhjet serbe në Kosovë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending