Connect with us

Lajme

Vuçiq jep urdhër të mos publikohet më asnjë informacion rreth “atentateve” të tij

Kryeministri serb, Aleksandër Vuçiq sot ka dhënë urdhër që askush nga autoritetet që janë përgjegjëse për sigurinë e kryeministrit, duke përfshirë edhe MPB-në dhe agjencinë e inteligjencës civile dhe ushtarake, të mos bëjnë publike asnjë informacion në lidhje me ngjarjet në Jajinci dhe Beogradin e Ri.

Published

on

 

Sipas medieve serbe, ky vendim i kryeministrit erdhi pas gjetjes së armëve në dy vende, në afërsi të shtëpisë së familjes së kryeministrit, Aleksandër Vuçiq, ndërsa thotë se deri sa të përfundon i gjithë hetimi të mos publikohet asnjë informacion, transmeton lajmi.net.

Nesër udhëheqësi i Komisionit Parlamentar për Kontrollin e Shërbimeve të Sigurimit do të informoj anëtarët e vet në lidhje më kërcënimet ndaj sigurisë së kryeministrit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending