Connect with us

Lajme

Vuçic do që kosovarët të udhëtojnë drejt Amerikës nga Beogradi

Published

on

Kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçic ia ka vënë syrin Aeroportit të Prishtinës.

Ai po kërkon që të vendoset një linjë direkte e fluturimeve Prishtinë-Beograd nga “Air Serbia”, në mënyrë që pasagjerët nga Kosova të fluturojnë drejt New Yorkut nga atje.

“Duhet të bëjmë më shumë hapa në mënyrë që të vendosim një linjë fluturimesh nga Beogradi drejt Prishtinës sepse kjo për ne ka shumë rëndësi. Duam që të jemi qendër e rajonit-për transport dhe politikë” ka thënë Vuçic.

Ai pret që 20 përqind e pasagjerëve në vijën Beograd–New York të jenë shqiptarë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending