Connect with us

Lajme

Vritet me thikë pronari i picerisë, ja emrat e autorëve dhe viktimës (Foto)

Published

on

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një pronar picerie ka gjetur vdekjen pas një sherri me thika.

Viktima është Agim Arapi 60 vjeç. Ai është sulmuar nga 3 persona të cilët janë arrestuar.

Konflikti mes tre autorëve dhe viktimës mendohet të ketë ndodhur për çështje qiraje.

Mësohet se autorët kanë qenë banorë të të njëjtit pallat ku ndodhet piceria.

Sipas njoftimit të policisë 3 autorët e arrestua si të dyshuar për këtë ngjarje janë dy vëllezërit Kostandin Ekonomi dhe Kujtim Ekonomi, si dhe Jurgen Kurti.

NJOFTIMI I POLICISE

Durrës, më 11.04.2017.

Informacion paraprak.

Më datë 11.04.2017, ora 19:55 në lagjen Nr.1 Durrës, Bulevardi “Epidam” ,në një dyqan ushqimor, si pasojë e një konflikti pronësie është plagosur shtetasi Agim Arapi 58 vjeç, banues në Durrës.

Për pasojë, I dëmtuari ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës.

Me të marrë njoftim menjëherë në vendngjarje kanë shkuar Efektivet e Policisë, të cilët pak minuta pas ngjarjes kanë bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar, konkretisht shtetasit Kostandin Ekonomi , Kujtim Ekonomi dhe Jurgen Kurti.

Kostandin dhe Kujtim Ekonomi janë vëllezër, ndërsa shtetasi Jurgen Kurti është dhëndri I Kostandin Ekonomi.

Palët në konflikt janë goditur me njëri- tjetrin me sende të forta.

Vijon puna për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending